
Вібратор вібромасажер ділдо Flight of Fancy фіолетовий VIVI KF39
2 275 ₴
- Готово до відправки
- Код: KF39
+380 (68) 462-49-85
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібратор вібромасажер ділдо Flight of Fancy фіолетовий VIVI KF39

Завдяки 10 швидкостям гаджет пропонує широкий діапазон вібрацій – від ніжного муркотання до глибокого гулу.
Контурна форма для точної стимуляції точок насолоди.
Підходить як внутрішньої, так зовнішньої стимуляції.
100% водонепроникність для легкого чищення та прийняття гарячих ванн.
Завдяки вигнутому ергономічному дизайну він досягає точки G з блаженною точністю . Глибокі вібрації у поєднанні з губчастим шаром м'якого силікону забезпечують максимальне поєднання комфорту та задоволення.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
100% Абсолютно новий.
1. Назва продукту: вібратор-Ділдо
2. Колір виробу: фіолетовий
3. Режими вібрації: 10 режимів вібрації.
4. Водонепроникний: IPX7 водонепроникний.
5. Зарядка: USB-зарядка
6. Живлення: Акумулятор
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- масажер
- кабель usb

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fancy |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Для точки G |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
| Тип мастуратора | Пеніс |
| Рельєф мастуратора | Реалістичний |
| Водостійкість | Да |
| Функція вібрації | Да |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 см |
| Довжина: | 150 мм |
| Висота | 214 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴






