
Powerbank зовнішній акумулятор Extralink 50000 мАч чорний
7 380 ₴
- В наявності
- Код: EX.19591
+380 (68) 462-49-85
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Економний павербанк високої ємності 50 000 мАг від Extralink
Павербанк Extralink EPB-112 - це компактний павербанк за доступною ціною. Ємності 50 000 мАг достатньо для багаторазової зарядки пристрою, а чотири вихідні порти дозволяють заряджати кілька пристроїв одночасно.
Особливості павербанка Extralink EPB-114
- Висока ємність 50000 мАг
- Елегантний, міцний корпус
- Зарядка через чотири USB порти
- Цифровий дисплей
- Функція світлодіодного ліхтарика
Літій-полімерний акумулятор з високою щільністю та високим рівнем безпеки
Цифровий дисплей і функція ліхтарика
Цифровий дисплей в павербанку Extralink EPB-114 показує рівень заряду павербанка, а світлодіодний ліхтарик стане в нагоді в кемпінгу.
- Колір продукту: чорний
- Ємність: 50000 мАг
- Тип батареї: Літій-полімерна
- Вага: 785 г
- Розміри: 165 x 81 x 50 мм
- Вхід: Micro USB: 5 В = 2,1 A Type-C: 5 В = 2,1 A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ExtraLink |
| Країна виробник | Польща |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Висота | 126.7 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 75.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴




