Акумуляторний радіоприймач N'oveen PR950 AM, FM BLUETOOTH
ОПИС

Радіо з bluetooth PR950 Чорний
NOVEEN КУХОННЕ РАДІО ДЕРЕВ'ЯНЕ РЕТРО BLUETOOTH
Радіо чи улюблена музика? Тепер у вас під рукою
Корпус у ретро-стилі та інтер'єр, повний корисних функцій та сучасних рішень, – поєднання, яке неодмінно оцінять усі любителі класичного дизайну та гарного звуку.
Найбільш важливі особливості моделі PR950 Black:
- USB/мікро SD/вхід AUX
- Шкала, що легко читається
- Два радіодіапазони AM/FM
- Функція Bluetooth
- Телескопічна антена
- Порт для навушників
- Вбудований акумулятор 3,7 В 2200 мАг
- Джерело живлення DC 5V Micro USB (кабель без адаптера в комплекті)

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Потужність: 5 Вт
- Електроживлення: 220 - 240 В 50 Гц / DC 5В MicroUSB / Вбудований акумулятор 3,7 В 2200 мАг
- Розміри: 15,6 х 9,9 х 10,5 см
- Вага: 0,50/0,63 кг Н.В./Г.В.
Відправлення товару: 4-7 роб. днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Особливості | Вихід на навушники, USB-роз'єм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Радіосистема |
| Глибина | 99 мм |
| Під'єднання пристрою | Бездротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴




